GARANCIA VRÁTENIA PEŇAZÍ

Pokiaľ nebudete s Kotvičníkom Forte spokojní, ponúkame našu Garanciu vrátenia peňazí. Tovar nám môžete vrátiť kedykoľvek bez časového obmedzenia, bez udania dôvodu a bez akýchkoľvek ďalších skrytých podmienok. Nemusíte mať žiadne obavy z prípadnej straty svojich peňazí, z nevhodného nákupu a môžete si tak náš produkt vyskúšať bez obáv.

PREČO PONÚKAME GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ?

Garanciu vrátenia peňazí ponúkame hlavne preto, že nám záleží predovšetkým na maximálnej spokojnosti našich zákazníkov. Aj keď vyrábame produkt najvyššej možnej kvality a účinnosti, sme si vedomí toho, že nie každému môže užívanie nášho produktu plne vyhovovať. Každý človek je iný a na každého môže pôsobiť s inou intenzitou. Aby sme predišli zbytočným obavám našich zákazníkov, rozhodli sme sa vytvoriť našu "Garanciu vrátenia peňazí". Garancia vrátenia peňazí teda slúži na to, aby si zákazník mohol bez obáv na sebe vyskúšať pozitívne účinky Kotvičníka Forte a nemusel mať strach, že príde o svoje ťažko zarobené peniaze. Toto riešenie nám príde viac ako férové a dúfame, že ho oceníte.

AKO POSTUPOVAŤ PRI VRÁTENÍ PEŇAZÍ??

Ak ste s Kotvičníkom Forte z akéhokoľvek dôvodu nespokojní, môžete kedykoľvek uplatniť našu "Garanciu vrátenia peňazí". Pre bezproblémové uplatnenie našej garancie postupujte podľa nasledujúcich bodov.

Tovar zabaľte do vhodného obalu, aby sa zabránilo jeho prípadnému poškodeniu pri preprave. Pre uplatnenie reklamácie musia byť vrátené všetky fľaštičky, teda nielen použité, ale aj tie doteraz nepoužité a nerozbalené. Doklad o nákupe (faktúru) netreba k zásielke pridávať.

Na kúsok papierika napíšte číslo svojho bankového účtu, na ktorý chcete od nás vrátiť peniaze späť a pridajte ho k zásielke. Prípadne nám číslo účtu môžete dodatočne oznámiť na náš e-mail: info@kotvicnikforte.sk.

Zásielku odošlite prostredníctvom Slovenskej pošty na adresu Pharmatica Trade, s. r. o, P.O. Box 3, 586 01 Jihlava, Česká republika. Odporúčame odoslať doporučene, aby ste mali potvrdenie o odoslaní pre prípadné riešenie problémov s nedoručením.

Zásielka musí byť odoslaná Slovenskou poštou! Iným prepravcom by nebolo možné zásielku do P.O. boxu doručiť.

Po odoslaní tovaru nám napíšte na náš e-mail: info@kotvicnikforte.sk správu, že nám tovar odosielate späť. Aby sme mohli s vrátením tovaru počítať a riadne ho od pošty prevziať. Občas sa stane, že nás pošta o prijatej zásielke neinformuje a vznikajú potom zbytočné problémy.

Po prijatí zásielky Vám do 7 dní odošleme peniaze na Vami uvedený bankový účet. O odoslaní peňazí na bankový účet Vás budeme informovať. Ak do 14 dní po odoslaní zásielky nebudú peniaze stále na Vašom účte, kontaktujte nás na náš e-mail a my vykonáme kontrolu.

Upozornenie!

V prípade, že nebudete pri vrátení tovaru postupovať podľa vyššie uvedených bodov, nemôžeme zaručiť bezproblémové a hladké vybavenie reklamácie. Ďakujeme za pochopenie..

KONTAKTNÝ FORMULÁR: