KONTAKT

Korešpondenčná adresa:

Pharmatica Trade s.r.o.

P.O. Box 3

586 01  Jihlava

Česká republika

SÍDLO SPOLOČNOSTI:

Pharmatica Trade s.r.o.

Rybná 716/24

110 00  Praha 1 - Staré město

Česká republika

IČO: 28799208

DIČ: CZ28799208

Sme platcami DPH

OSTATNÉ INFORMÁCIE:

E-mail: info@kotvicnikforte.sk

Web: www.kotvicnikforte.sk

Bankovní účet: 2701671682 / 2010

IBAN: CZ4620100000002701671682

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Banka: Fio banka a.s.

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri, vedeného pri Mestskom súde v Brne oddiel C, vložka 100387.

Kontaktný formulár:

POZOR! Osobné vyzdvihnutie tovaru na adrese spoločnosti nie je možné! Tovar je možné objednať len cez naše stránky.

Najčastejšie otázky zákazníkov:

Bohužiaľ to nie je technicky možné. Kotvičník Forte vyrábame v sériách a ihneď po vyrobení sú všetky varianty produktov s predstihom zabalené a odovzdané našej externej firme, ktorá sa nám stará o hromadné rozposielanie zásielok. Fyzicky teda žiadne produkty, ktoré by sme mohli osobne zákazníkom predať pri sebe nemáme. Kotvičník Forte sa teda dá objednať iba cez naše internetové stránky.

Objednávky vytvorené do 12.00 hod. spravidla odosielame ešte v ten istý deň a vo väčšine prípadov je zásielka doručená nasledujúci pracovný deň. Toto samozrejme neplatí v prípade, že si objednáte cez víkend alebo ak je práve štátny sviatok. V tomto prípade sa môže termín doručenia predĺžiť. Ak ste v objednávke zvolili platbu prevodom na účet, zásielku odosielame až po pripísaní čiastky na náš účet, čo väčšinou termín doručenia zásielky o 1 deň predlžuje. Ak teda chcete doručenie zásielky urýchliť, odporúčame zvoliť platbu dobierkou.

Áno, ak si prajete poslať zásielku ako "Balík na poštu" zvoľte v objednávke možnosť "Slovenská pošta - Balík na adresu" a do poznámky nám napíšte, že chcete zásielku poslať ako "Balík na poštu" a my už všetko zariadime.

Momentálne ponúkame na predaj len Kotvičník Forte. Bolo by teda pre nás dosť neekonomické a nerozumné zriaďovať kamenný obchod, výdajné miesto alebo zaisťovať predaj v lekárňach kvôli jedinému produktu. Náš produkt si možno objednať iba prostredníctvom našich stránok alebo e-mailu info@kotvicnikforte.sk.

Ak máte cukrovku (diabetes) a už beriete lieky alebo inzulín, nie je užívanie kotvičníka zemného v akejkoľvek podobe vhodné. Kotvičník má schopnosť celkovo znižovať cukor v krvi a pri súčasnom užívaní lieku na cukrovku by mohlo dôjsť ku komplikáciám. Kotvičník však môže pomôcť ľuďom so začínajúcou cukrovkou II. typu, ktorí ešte neberú žiadne lieky.