ČASTÉ OTÁZKY

Tu sú uvedené naše odpovede na najčastejšie otázky našich zákazníkov. Možno aj Vy tu nájdete odpoveď na svoju otázku. V opačnom prípade nás môžete kontaktovať a my sa Vám pokúsime odpovedať.

KTO MI TOVAR DORUČÍ?

Pri objednávke tovaru máte v našom systéme na výber z dvoch možností doručenia. Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty alebo spoločnosťou UPS. V prípade voľby doručenia Slovenskou poštou Vám zásielku doručí poslíček pošty. V prípade, že Vás nezastihne na doručovacej adrese, nechá Vám v schránke poštu a tovar bude uložený na vyzdvihnutie na Vašej pošte po dobu 10 dní. V prípade voľby doručenia spoločnosťou UPS vás bude pred doručením kontaktovať telefonicky kuriér, preto je nutné uviesť v objednávke svoje tel. číslo, kde budete zastihnuteľný. S kuriérom si tiež môžete väčšinou dohovoriť iné miesto a čas doručenia. U oboch možností doručenia je poštovné a balné zhodné 4 Eur.

JE NUTNÉ ROBIŤ PRI DLHODOBOM UŽÍVANÍ PAUZY?

Pri testoch neboli zistené žiadne negatívne účinky pri dlhodobom užívaní kotvičníka na ľudské telo a to aj pri vysokých dávkach. Všeobecne však odporúčame vždy cca po 3 až 4 týždňoch na 1 týždeň užívanie vysadiť. Síce po zdravotnej stránke nič nehrozí, ale telo by si pri dlhodobom užívaní mohlo zvyknúť na účinné látky a mohlo by tak postupne dôjsť k zníženiu účinnosti tejto byliny.

CHCEL BY SOM VRÁTIŤ PENIAZE, ČO MÁM PRETO UROBIŤ?

V prípade, že nebudete s našim produktom spokojní, môžete kedykoľvek využiť našu "Garanciu vrátenia peňazí". Stačí, keď nám použitý výrobok zašlete späť na našu korešpondenčnú adresu:

Pharmatica Trade s.r.o, P. O. Box 3, 586 01 Jihlava, Česká republika

a my Vám zašleme všetky peniaze, ktoré ste pri nákupe zaplatili. K vrátenej zásielke nám nezabudnite priložiť číslo svojho bankového účtu, na ktorý Vám máme sumu zaslať, alebo nám môžete číslo účtu zaslať na náš email: info@kotvicnikforte.sk. Pred vrátením tovaru nám prosím napíšte na náš email, aby sme o vrátenom tovare včas vedeli a mohli ho čo najskôr vyzdvihnúť na pošte a následne vám vrátiť vaše peniaze.

NA AKO DLHO VYDRŽÍ JEDNO BALENIE?

Pri pravidelnom užívaní 2x denne 20 kvapiek vystačí jedna fľaštička Kotvičníka Forte 30 ml cca 30 dní (+- 10%)

NEDÁ SA MI TOVAR OBJEDNAŤ! ČO MÁM ROBIŤ?

Občas sa stane, že niektorým zákazníkom sa nedá objednať tovar cez náš e-shop. Dôvodov môže byť niekoľko. Najčastejšou príčinou býva použitie zastaraného internetového prehliadača, zakázaním cookies vo vašom prehliadači alebo iné bezpečnostné nastavenia počítača. Vo väčšine prípadov pomôže použiť iný internetový prehliadač (napr. Firefox, Google Chrome, Opera, Maxthon a pod.) V prípade, že Vám nefunguje náš objednávkový systém, môžete objednávku vykonať priamo prostredníctvom našej e-mailovej adresy: info@kotvicnikforte.sk alebo môžete využiť niektorý z našich kontaktných formulárov na našich stránkach. Do objednávky nezabudnite uviesť svoj email, celú adresu na doručenie, počet kusov a telefónne číslo. Počet kusov najlepšie uvádzajte v tvare 1+0, 2+1, 3+2 a pod. podľa našej ponuky. Takto zaslanú objednávku ručne vložíme do nášho systému a tovar vám zašleme na uvedenú adresu.

KOĽKO ML OBSAHUJE JEDNA FĽAŠTIČKA?

Obsah 1 fľaštičky je 30 ml.

DOSTANEM TOVAR DISKÉTNE ZABALENÝ?

Áno, tovar dodávame v bielom obale bez akejkoľvek potlače. Ďalej je na krabici uvedená len Vaša adresa a naša spiatočná adresa.

MÔŽEM SI ZAKÚPIŤ PRODUKT INDE AKO U VÁS?

Momentálne ponúkame na predaj len Kotvičník Forte. Bolo by teda pre nás značne neekonomické a nezmyselné zriaďovať kamenný obchod, výdajné miesto alebo zaisťovať predaj v lekárňach kvôli jednému produktu. Náš produkt si možno objednať teda len prostredníctvom našich stránok alebo emailu info@kotvicnikforte.sk.