ČASTÉ OTÁZKY

Odpovede na časté otázky. Tu sú uvedené naše odpovede na najčastejšie otázky našich zákazníkov. Pokiaľ tu na svoju otázku nenájdete odpoveď, môžete nás kontaktovať a my sa Vám budeme venovať.

Bohužiaľ to nie je technicky možné. Kotvičník Forte vyrábame v sériách a ihneď po vyrobení sú všetky varianty produktov s predstihom zabalené a odovzdané našej externej firme, ktorá sa nám stará o hromadné rozposielanie zásielok. Fyzicky teda žiadne produkty, ktoré by sme mohli osobne zákazníkom predať pri sebe nemáme. Kotvičník Forte sa teda dá objednať iba cez naše internetové stránky.

Objednávky vytvorené do 12.00 hod. spravidla odosielame ešte v ten istý deň a vo väčšine prípadov je zásielka doručená nasledujúci pracovný deň. Toto samozrejme neplatí v prípade, že si objednáte cez víkend alebo ak je práve štátny sviatok. V tomto prípade sa môže termín doručenia predĺžiť. Ak ste v objednávke zvolili platbu prevodom na účet, zásielku odosielame až po pripísaní čiastky na náš účet, čo väčšinou termín doručenia zásielky o 1 deň predlžuje. Ak teda chcete doručenie zásielky urýchliť, odporúčame zvoliť platbu dobierkou.

Áno, ak si prajete poslať zásielku ako "Balík na poštu" zvoľte v objednávke možnosť "Slovenská pošta - Balík na adresu" a do poznámky nám napíšte, že chcete zásielku poslať ako "Balík na poštu" a my už všetko zariadime.

Pri pravidelnom užívaní 2 × denne 20 kvapiek vystačí jedna fľaštička Kotvičníka Forte 30 ml cca na 30 dní (±10 %).

Ak máte cukrovku (diabetes) a už beriete lieky alebo inzulín, nie je užívanie kotvičníka zemného v akejkoľvek podobe vhodné. Kotvičník má schopnosť celkovo znižovať cukor v krvi a pri súčasnom užívaní lieku na cukrovku by mohlo dôjsť ku komplikáciám. Kotvičník však môže pomôcť ľuďom so začínajúcou cukrovkou II. typu, ktorí ešte neberú žiadne lieky.

Pri objednávke tovaru máte v našom systéme na výber z dvoch možností doručenia. Tovar zasielame prostredníctvom Slovenskej pošty ako Balík na adresu alebo spoločnosťou UPS. Ak si vyberiete doručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, zásielku Vám doručí kuriér Slovenskej pošty. V prípade, že Vás nezastihne na doručovacej adrese, nechá Vám v schránke odkaz a tovar bude uložený na vyzdvihnutie na Vašej pošte po dobu 14 dní. Ak si vyberiete spoločnosť UPS, bude Vás pred doručením telefonicky kontaktovať kuriér tejto spoločnosti. Preto je nutné uviesť v objednávke svoje telefónne číslo, na ktorom budete zastihnuteľný. S kuriérom si tiež môžete väčšinou dohodnúť iné miesto aj čas doručenia. Pri oboch možnostiach doručenia je poštovné a balné zhodne 4 Eurá.

V súčasnej dobe ponúkame iba 2 platobné metódy. V priebehu objednávky môžete zvoliť buď platbu DOBIERKOU alebo PREVODOM NA ÚČET. V prípade platby dobierkou od Vás prepravca vyberie peniaze pri prevzatí tovaru. Ak si vyberiete platbu prevodom na účet, bude Vám tovar doručený až po pripísaní čiastky na náš bankový účet. Termín doručenia sa teda spravidla o 1 deň predĺži. Pokiaľ chcete doručenie zásielky urýchliť, odporúčame zvoliť platbu DOBIERKOU.

Pri testoch neboli zistené žiadne negatívne účinky dlhodobého užívania kotvičníka na ľudské telo a to ani pri vysokých dávkach. Všeobecne však odporúčame vždy cca po 3 až 4 týždňoch na 1 týždeň užívanie prerušiť. Síce po zdravotnej stránke nič nehrozí, ale telo by si pri dlhodobom užívaní mohlo zvyknúť na účinné látky a mohlo by tak postupne dôjsť k zníženiu účinnosti tejto byliny.

V prípade, že nebudete s naším produktom spokojní, môžete kedykoľvek využiť našu "Garanciu vrátenia peňazí". Stačí, keď nám použitý výrobok zašlete späť na našu korešpondenčnú adresu:

Pharmatica Trade, s. r. o, P.O. BOX 3, 586 01 Jihlava, Česká republika

a my vám zašleme všetky peniaze, ktoré ste pri nákupe zaplatili. K vrátenej zásielke nám nezabudnite priložiť číslo svojho bankového účtu, na ktorý Vám máme čiastku zaslať alebo nám môžete číslo účtu poslať na náš e-mail: info@kotvicnikforte.sk. Pred vrátením tovaru nám prosím napíšte na náš e-mail, aby sme o vrátenom tovare včas vedeli a mohli si ho čo najskôr vyzdvihnúť na pošte a následne Vám vrátiť Vaše peniaze.

Občas sa stane, že niektorým zákazníkom sa nedá objednať tovar cez náš e-shop. Dôvodov môže byť niekoľko. Najčastejšou príčinou býva použitie zastaraného internetového prehliadača, zakázaním cookies vo Vašom prehliadači alebo iné bezpečnostné nastavenia počítača. Vo väčšine prípadov pomôže použiť iný internetový prehliadač (napr. Firefox, Google Chrome, Opera, Maxthon a pod.). V prípade, že Vám nefunguje náš objednávkový systém, môžete objednávku vykonať priamo prostredníctvom našej e-mailovej adresy: info@kotvicnikforte.sk alebo môžete využiť niektorý z našich kontaktných formulárov na našich stránkach. Do objednávky nezabudnite uviesť svoj e-mail, celú adresu na doručenie, počet kusov a telefónne číslo. Počet kusov najlepšie uvádzajte v tvare 1 + 0, 2 + 1, 3 + 2 a pod., podľa našej ponuky. Takto zaslanú objednávku ručne vložíme do nášho systému a tovar Vám zašleme na uvedenú adresu.

Momentálne ponúkame na predaj len Kotvičník Forte. Bolo by teda pre nás dosť neekonomické a nerozumné zriaďovať kamenný obchod, výdajné miesto alebo zaisťovať predaj v lekárňach kvôli jedinému produktu. Náš produkt si možno objednať iba prostredníctvom našich stránok alebo e-mailu info@kotvicnikforte.sk.

Občas sa môže stať, že v dôsledku zlého uzáveru alebo závitu z výroby, dôjde pri preprave k povoleniu, takže sa časť obsahu môže rozliať. Výnimočne môže tiež dôjsť k úplnému rozbitiu fľaštičky pri preprave, kedy prepravca nezaobchádza so zásielkou tak, ako by mal. Ak zistíte, že Vám prišla akokoľvek poškodená zásielka, kontaktujte nás na e-mail info@kotvicnikforte.sk a my zjednáme nápravu.

Obsah 1 fľaštičky je 30 ml.

Áno, tovar dodávame v bielej nárazuvzdornej obálke bez akejkoľvek potlače. Ďalej je na obálke uvedená len Vaša adresa a naša spiatočná adresa.

Bohužiaľ to nie je technicky možné. Kotvičník Forte predávame len v rámci Českej a Slovenskej republiky.

Odporúčame skladovať v tme do 28 ° C, vhodná môže byť napr. domáca chladnička. Neotvorená fľaštička má vďaka vysokopercentnému alkoholu v podstate neobmedzenú životnosť. Po otvorení fľaštičky však odporúčame spotrebovať do 6 mesiacov.

Neotvorená fľaštička má vďaka vysokopercentnému alkoholu v podstate neobmedzenú životnosť. Po otvorení fľaštičky však odporúčame spotrebovať do 6 mesiacov.

Nie, Kotvičník Forte je možné objednávať len cez naše stránky. Vyrábame a predávame iba jeden výrobok, a preto by bolo pre nás veľmi neekonomické a technicky problematické zásobovať odberateľa a starať sa o ďalšie obchodné kanály. Navyše by sme tým stratili absolútnu kontrolu nad kvalitou skladovania. Problematické by bolo tiež prípadné uplatňovanie našej "Garancie vrátenia peňazí" v prípade nespokojnosti.

Pri objednaní väčšieho množstva zľavy neposkytujeme. Kotvičník Forte je určený len koncovým zákazníkom a pre tých ponúkame naše 3 varianty, z ktorých si vyberie každý podľa svojich potrieb.

Bohužiaľ toto možné nie je. Na rozposielanie zásielok využívame externú firmu, ktorá má s prepravcami zazmluvnené vlastné podmienky a platbu kartou im nepovoľuje, pretože by to nebolo možné z ich strany technicky spracovať.

Kotvičník Forte treba brať pravidelne, 2 × denne 20 kvapiek a jednotlivé dávkovanie nevynechávať. Pri pravidelnom užívaní sa prvé účinky dostavia do dvoch dní od začiatku užívania. U niektorých ľudí sa táto doba môže predĺžiť až o 1 týždeň. Ak dovtedy nezačnete účinky pociťovať, môžete skúsiť na týždeň zdvojnásobiť predpísané dávkovanie. Pokiaľ ani po tejto dobe nezaznamenáte žiadne pozitívne zmeny, tak na Vás bohužiaľ kotvičník účinkuje málo alebo vôbec. V tomto prípade môžete samozrejme využiť našu "Garanciu vrátenia peňazí“.

Odporúčame užívať jednu dávku po raňajkách a druhú niekedy v popoludňajších hodinách alebo po večeri. Dôležitejšia ako doba užívania je skôr pravidelnosť. Ak sa teda rozhodnete pre ktorúkoľvek dennú dobu, je potrebné túto dobu dodržiavať aspoň približne aj počas nasledujúcich dní. Medzi jednotlivými dávkami by mal byť aspoň 6 hodinový odstup. Neodporúčame užívať Kotvičník Forte na lačno. U niektorých citlivejších osôb by to mohlo vyvolať žalúdočné ťažkosti a nevoľnosť.

KONTAKTNÝ FORMULÁR: